У Краматорську поліцейські вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2021


У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поліцейські привітали ветеранів органів внутрішніх справ, які ціною свого здоров'я здолали аварію, яка несла загрозу для всього людства. Також заступник начальника Краматорського райуправління поліції взяв участь у міських урочистих заходах.

\

Мітинг-реквієм пройшов біля пам'ятника ліквідаторам наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у Краматорську. На заході були присутні представники влади, заступник начальника Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Павло Балановський, представники силових структур та небайдужі громадяни.

У 1986 році в Чорнобиль для забезпечення громадської безпеки в зону відчуження було направлено понад 1,5 тисячі міліціонерів з Донеччини. Серед учасників ліквідації страшних наслідків були і співробітники Краматорської міліції.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув, ліквідуючи наслідки страшної аварії.

Сьогодні окремо заступник начальника Краматорського райуправління поліції Павло Балановський подякував пенсіонерам МВС – ліквідаторам за їх внесок в майбутнє всього людства.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал