Краматорська поліція розпочала досудове розслідування за фактом травмування літньої пасажирки тролейбуса

05.04.2018


Попередньо встановлено, що при зачиненні дверей було затиснуто руку 75–річної жінки, яка виходила за транспорту й трималась поручень. Коли тролейбус почав рухатись, вона впала на проїжджу частину та  отримала тілесні ушкодження.

Дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждала літня жителька міста, сталася в день по вулиці Ювілейна – повідомлення про це надійшло вдень до Краматорського відділу поліції.

Подальшою перевіркою правоохоронцями було встановлено, що 75-річна жінка постраждала, коли при виході с транспорту її руку затиснуло дверями. Прицьому водій, не дотримавшись правил безпеки, розпочав рух від зупинки.  Пенсіонерка впала на проїжджу частину та отримала тілесні ушкодження у вигляді відкритого перелому ноги.

За даним фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами".

Працівники Краматорського відділу поліції просять сприяти у пошуку свідків даної ДТП. Із наявною інформацією звертатись за телефоном 0506876391 або 102.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал