Краматорська поліція затримала юного піромана, який протягом місяця скоїв 27 пожеж на території міста

06.01.2018


Замість того, щоб йти на лекції 18-річний правопорушник підпалював будинки та під'їзди, а потім спостерігав, як пожежники борються із полум'ям. Тепер на нього чекає кримінальна відповідальність.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, співробітники Краматорського відділу поліції встановили особу правопорушника, що був причетний до серії підпалів у приватних домоволодіннях, на горищах та сходах багатоповерхових будинків.

 

Протиправні дії 18-річний мешканець міста влаштовував з 13 до 21 години. Пробираючись до під'їздів він розводив вогнище на сходовій площадці, горищі чи підвалі. Як він пізніше зізнався правоохоронцям, головною метою для нього було спостерігання за пожежею. Якщо полум'я згасало, то він повертався й повторював спробу підпалу. При цьому те, що від його дій можуть загинути люди, його зовсім не турбувало.

 

Зловмисник завжди знаходився поблизу пожежі й уважно стежив за діями випадкових свідків та співробітників ДСНС, що прибували на виклик. У цей час вдома на нього чекали люблячі батьки, які й не підозрювали про таке "хобі" свого сина.

Діючи майже щодня, хлопець протягом місяця скоїв 27 підпалів - тільки дивом при цьому ніхто не постраждав. Подальшу його "діяльність" перервали поліцейські.

За вказаними фактами Краматорським ВП розпочато досудове розслідування, кваліфікація - ч.2 ст. 194 Карного кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним шляхом). Її санкція передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал