Краматорські поліцейські завадили потраплянню небезпечних «сувенірів» до Кропивницького (ФОТО)

28.11.2016


27 листопада під час перевірки залізничного вокзалу у одного із пасажирів краматорські поліцейські спільно із військовою службою правопорядку виявили майже півтисячі патронів, які він хотів вивезти на мирні території у якості сувеніру.

Краматорські правоохоронці продовжують вживати посилені заходи безпеки під час оперативно-профілактичного відпрацювання, що триває на території Донеччини. Під пильним наглядом і охороною знаходяться усі важливі об’єкти інфраструктури, у тому числі залізничний та авто вокзали. Цілодобово тут чергують наряди поліцейських. Така робота дає певні результати, та ,у першу чергу, перешкоджає потраплянню небезпечних предметів - зброї та боєприпасів -  на мирні території.

Так, 27 листопада співробітники поліції під час патрулювання залізничного вокзалу помітили 23-річного чоловіка, який дивно поводився. Чоловік покупав білети до Кропивницького. Під час огляду речей у нього в сумці було знайдено 477 патронів. Як пояснив порушник, він намагався вивезти їх за межі області у якості «сувенірів».

Усі боєприпаси вилучено та спрямовано на експертизу. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України.  

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал