Міністр внутрішніх справ перебував з робочою поїздкою у районі ООС

21.02.2022


Денис Монастирський відвідав Краматорськ і Новолуганське. Проінспектував несення служби і злагодженість підрозділів системи МВС.

«Відбувся жахливий обстріл дитячого садочка у Станиці Луганській. У цей момент там знаходилися діти, та на щастя, ніхто не постраждав. А про обстріл дізнався весь світ. Наслідки руйнувань за останні два дні є жахливими – постріли направлені на житлові масиви, де перебувають люди. За часи війни було зруйновано 4500 будівель і наразі 2500 відновлено», – зазначив Денис Монастирський. 

Міністру доповіли, що всі підрозділи системи МВС несуть службу в штатному режимі. Ситуація не проста, але контрольована. Підрозділи демонструють максимальну злагодженість і координацію роботи. Уже почали відновлювати руйнації від обстрілів останніх двох дніх.

«Переконаний, що весь світ дізнається про обстріл іноземних журналістів силами, які порушують Мінські домовленості. Я цивільна особа і сьогодні перший раз у житті, разом з вами, потрапив під обстріл. Саме завдяки вам люди, як в Україні, так і закордоном, можуть дізнатись, що зараз насправді відбувається в районі ООС. Дякую за вашу мужність і відданість професії», – подякував журналістам очільник МВС. 

 

 Департамент комунікації МВС 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал