Денис Монастирський: МВС разом зі Збройними Силами сьогодні є гарантом безпеки і надією України (ВІДЕО)

16.02.2022


Очільник МВС наголосив, що сьогодні, у День Єднання, попри тривалу інформаційну війну, українці відчувають єдність і готовність до будь-яких сценаріїв і загроз.

«Чи готуємося ми до будь-яких сценаріїв? Так, ми готуємося. Чи можна нас залякати? Ні, це не можливо», – переконаний міністр внутрішніх справ.

При будь-яких спробах захоплення адмінбудівель чи сепаратистських проявах в Україні, силовики реагуватимуть миттєво.

«Ми відпрацювали всі можливі сценарії захоплення адмінбудівель, відділів поліції. Необхідні рішення будуть прийматися надзвичайно швидко. Ми не допустимо жодних сепаратистських проявів всередині країни на кшталт того, як в 2014 році це було в Харкові, Луганську, Донецьку. За будь-яких сценаріїв, якщо хтось подумає захопити адмінбудівлю – реакція правоохоронних органів буде миттєвою та жорсткою. Хто б це не був, новий «гіркін», чи нова «штепа», – зазначив очільник МВС України.

Звертаючись до працівників структури МВС і військовослужбовців ЗСУ, Денис Монастирський наголосив на важливості їхньої єдності та їхньої служби й роботи у цей час.

«Шановні поліцейські, гвардійці, прикордонники, рятувальники, вас – 300 тисяч, ваших сімей – понад мільйон. Так само мільйон військовослужбовців Збройних Сил України та їхніх сімей. Саме ви сьогодні є гарантом безпеки і надією України. І саме вам повірять сьогодні люди. Сьогодні поліція, Збройні Сили і Нацгвардія – єдині. Я як міністр внутрішніх справ пишаюся вами і стою поряд з вами у вашій службі. І кожен з українців, який сьогодні одягає жовто-блакитну стрічку, також стоїть поряд із вами. Я переконаний, що кожен співробітник МВС робить на своєму місці все можливе, щоб усі громадяни сьогодні були в спокої», – зазначив очільник МВС.

Департамент комунікації МВС України 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал