Співробітники Краматорького райуправління поліції відзначили День Єднання українського народу

16.02.2022


Правоохоронці Краматорська, Слов’янська, Лиману, Дружківки, Костянтинівки та Олександрівки долучились до урочистих заходів й розпочали свій робочій день із підняття Державного прапору України.

Сьогодні вранці для відзначення Дня Єднання українського народу в краматорському парку «Ювілейний» зібрались представники обласної та міської влади, військові та співробітники силових структур, колективи підприємств та закладів міста, молодь та місцеві жителі.

Начальник Краматорського районного управління поліції Станіслав Загурський із підлеглими приєднався до патріотичного дійства, що продемонструвало єдність та солідарність всього українського народу. 

Також поліцейські забезпечили охорону публічного порядку під час проведення заходу. 

Поліцейські Слов’янська взяли участь у заході біля стели міста, що розташована поблизу мікрорайону Семенівка – саме це місце у 2014 році стало центром активних бойових дій та перших втрат українських захисників.

Із урочистого шикування та підняття Державного прапору розпочався робочій день у кожному територіальному підрозділі району. Поліцейські Краматорська, Слов’янська, Лиману, Дружківки, Костянтинівки та Олександрівки перед заступом на чергування наголосили на згуртованості та готовності до будь-яких загроз. 

 

 Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал