Два «золота» та квиток до чемпіонату країни: поліцейські Донеччини повернулися з обласних змагань із самбо, що відбулись у Краматорську

14.02.2022


Загалом спортсмени-правоохоронці привезли додому сім призових місць, а поліцейські В’ячеслав Костенко та Микита Цибуля представлятимуть рідну область на чемпіонаті України з самбо у спортивному та бойовому розділах.

 Чемпіонат Донецької області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) відбувся 11-12 лютого у Краматорську. У змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів зі всієї області. Серед борців - поліцейські Донеччини та представники ДонДУВС.

Захід підтримували керівництво поліції Донеччини, фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні та громадська спілка «Спортивний клуб поліції Донеччини».

Відтак, призові місця у чемпіонаті у розділі спортивне самбо вибороли брати Олександр Костенко, старший дільничний ВП № 2 МРУП – третє місце у ваговій категорії до 71 кг, та В’ячеслав Костенко, iнспектор чергової частини ВП № 2 МРУП – перше місце у ваговій категорії більше 98кг.

Владислав Лебединський – співробітник Тренінгового центру, у ваговій категорії до 98 кг виборов «срібло», а боєць спецпідрозділу КОРД – «бронзу» у ваговій категорії до 79 кг.

У бойовому розділі першим став Микита Цибуля – поліцейський конвойної служби, бійці підрозділу РПОП Олександр Плашкарьов та Миколай Яковлев привезли додому «срібні» медалі. Спортсмени-важкоатлети змагалися у ваговій категорії більше 98 кг.

У командних заліках першими стали борці з Маріуполя, другими – краматорчани, а третє місце «взяли» самбісти з Бахмута.

Змагання були відбірковими. Переможці представлятимуть Донецьку область на чемпіонаті України з самбо у спортивному та бойовому розділах, які відбудуться на початку березня у Харкові.

Вболіваємо за наших поліцейських, а В’ячеславу Костенко та Микиті Цибулі бажаємо перемоги на всеукраїнському чемпіонаті.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал