Ми не допустимо дестабілізації всередині нашої країни - Ігор Клименко (ВІДЕО)

12.02.2022


Про це наголосив Голова Нацполіції під час брифінгу за результатами проведення тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС у селищі Каланчак. 

Глава Нацполіції подякував особовому складу всіх відомств за злагоджену  роботу.  

«Головна мета всіх служб, які тут представлені, щоб люди відчували безпеку та захищеність. Я хочу висловити від нас усіх – поліції, Нацгвардії, ДСНС -  подяку місцевому населенню за підтримку і терпіння. Каланчак - це один із перших населених пунктів, де  проводяться такі тактико-спеціальні навчання разом із місцевим населенням. Ми не допустимо дестабілізації всередині нашої країни. Ми, всі служби, вчимося вчасно прийти на допомогу і захистити громадян»,- сказав Ігор Клименко.   

 Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що протягом практичних навчань правоохоронці відпрацювали   спільні дії реагування на виникнення надзвичайних  ситуацій,  а також забезпечення правопорядку в даних умовах. Зокрема правоохоронці відпрацювали дії у разі виникнення блокування комунікацій, захоплення об’єктів критичної інфраструктури, а також знешкодження озброєних злочинців.  

 «Місто Каланчак ми вибрали умовно. Навчання проводилися із залученням представників місцевої влади. Підрозділи правоохоронних органів    показали  оперативні та злагоджені  дії», - сказав Олександр Фацевич.  

Тактико-спеціальні навчання 2022: захоплення та звільнення дамби: 

 

Тактико-спеціальні навчання 2022: дії прикордонників на КПВВ «Каланчак» під час порушень правил перетину кордону: 

 

Тактико-спеціальні навчання 2022: поліція проводить спеціальну поліцейську операцію зі звільнення посту патрульної поліції: 

 

Тактико-спеціальні навчання 2022: захоплення та звільнення райвідділу поліції у місті Каланчак: 

 

Тактико-спеціальні навчання 2022: створення та знищення блокпосту на в'їзді в Каланчак: 

 

Управління комунікації
Національної поліції України  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал