Поліцейські Краматорська вилучили чотирьох дітей, що мешкали у неналежних умовах. Їх мати притягнута до адміністративної відповідальності.

11.02.2022


Про проблемну родину ювенальним поліцейським повідомили колеги, які проводили слідчі дії за місцем мешкання 31-річної мешканки міста. За допомогою місцевих соціальних служб хлопчиків тимчасово вилучили та помістили до центру соцреабілітації.

 

Під час проведення слідчих дій співробітники поліції Краматорська виявили, що у будинку 31-річної жительки міста діти проживають у неналежних умовах. Четверо хлопчиків віком від 3 до 10 років не мали місця для навчання та дозвілля,  не отримували чистого одягу та якісного харчування. Сама жінка та її співмешканець ведуть антисоціальний спосіб життя.

За вказаною адресою були викликані ювенальні поліцейські та спеціалісти служби у справах дітей. Хлопчиків тимчасово помістили до центру соціально-психологічної реабілітації.

У подальшому інспектори з ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну роботу та склали відносно неї протокол за ст. 184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Родину буде взято на облік та внесено до категорії "складні життєві обставини".

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал