Поліція Краматорська розкрила серію крадіжок з автомобілів містян

09.02.2022


Оперативники встановили, що акумулятори з легковиків вночі демонтує 29-річний житель міста. Правопорушника було затримано під час скоєння чергового злочину.

Останнім часом крадіжки акумуляторів стали справжнім "головним болем" для автолюбителів з Краматорська. Особливо це стосувалось власників легковиків Ланос - саме про крадіжки з автомобілів цієї марки надходила переважна кількість звернень до поліції.

Майнові злочини відбувались у різних частинах міста, страждали автомобілі, що були залишені на ніч поруч з багатоповерхівками.

Співробітники карного розшуку опитували потерпілих та можливих свідків, вивчали записи камер відеоспостереження. Результатом оперативної роботи стало встановлення особи можливого крадія - мешканця мікрорайону Лазурний 1993 року народження.

Поліцейські стежили за діями чоловіка та затримали його під час чергового злочину - коли він близько п'ятої ранку демонтував черговий акумулятор з автомобіля по вулиці Надії Курченко. 

 

Пізніше правопорушник розповів, що не хотів влаштовуватись на роботу та вирішив заробляти собі на життя у протизаконний спосіб. При цьому його "цікавили" виключно Ланоси - автомобілі, з конструкцією яких він був знайомий.

Першу крадіжку зловмисник скоїв восени минулого року і з того часу ходив "на справу" регулярно. На сьогодні вдалось встановити його причетність до серії, яка нараховує більше десяти подібних епізодів.

Краматорським районним управлінням поліції проводиться досудове розслідування за ч. 2 ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України. Санкція передбачає до 5 років позбавлення волі.

Слідство проводиться під процесуальним керівництвом Краматорської окружної прокуратури.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал