Керівництво поліції Донеччини привітало нацгвардійців, які вперше заступили на охорону громадського порядку

04.02.2022


Щодня близько 500 нарядів поліції забезпечують публічну безпеку на Донеччині. Разом із поліцейськими службу несуть 40 патрулів Національної гвардії. Відсьогодні до охорони порядку в Маріуполі долучилися військовослужбовці з нового поповнення 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького НГУ. 

З першим самостійним чергуванням гвардійців привітав заступник начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Олексій Шевченко. Урочистий захід відбувся на території військової частини 3057 в Маріуполі.

Серед завдань військовослужбовців - захист життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань.

У 2021 році поліцією зареєстровано 825 кримінальних правопорушень, скоєних в умовах вулиці. Переважна більшість з них - не тяжкі. Аби запобігти злочинам і зберегти спокій громадян, поліція збільшує постійну присутність правоохоронців на вулицях.

Олексій Шевченко подякував нацгвардійцям за активну участь у протидії злочинності та вручив нагороди кращим військовослужбовцям.

Після спільного інструктажу нове поповнення бійців Нацгвардії заступило на службу.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал