Поліцейські Краматорської оперативної зони під час обшуків вилучали наркотичні засоби, зброю та вибухівку

04.02.2022


Слідчі дії відбулись на території Краматорська, Лиману, Слов'янська, Олександрівки та інших населених пунктів району. Серед вилученого - канабіс та синтетичні наркотики, травматична зброя та порох. Такі заходи мають превентивний ефект та дозволяють тримати криміногенну ситуацію контрольованою.

Співробітники територіальних підрозділів Краматорського районного управління поліція провели ряд обшуків на території обслуговування. За інформацією від карного розшуку та превенції були утриманні ухвали суду на слідчі дії за місцем мешкання громадян, які зберігали наркотичні засоби, а також зброю, боєприпаси та вибухівку -  що могли створити небезпеку для оточуючих.

Так, у Краматорську, Слов’янську, Олександрівці та інших населених пунктах району поліцейські вилучали оброблений канабіс й наркотичні речовини синтетичного походження.

Під час обшуку у 52-річного краматорчанина виявили боєприпаси та вибухівку. Мешканець старої частини міста тримав у своєму будинку порох та боєприпаси різного калібру.

66-річний житель Лиману незаконно зберігав вогнепальну зброю несмертельної дії. Правоохоронці вилучили з його господарчої будівлі незареєстрований травматичний пістолет та набої до нього.

Наразі за вказаними та іншими фактами тривають досудові розслідування з кваліфікацією ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал