"Дій проти наркотиків" - долучайся до поліцейського чат-боту

03.02.2022


За допомогою Телеграм чат-боту«ДійПротиНаркотиків» поліцейські отримують інформацію від громадян про осіб, які причетні до наркозлочинів, та надають безпосередню допомогу наркозалежним.

Нові засоби боротьби зі злочинами, пов’язаними із розповсюдженням наркотиків, у сучасному житті є особливо актуальними. Більшість розповсюджувачів переходять у статус «онлайн», використовуючи всесвітню мережу інтернет. До боротьби з наркотиками у цій сфері поліцейські закликають долучитися й громадськість.

Чат-бот «ДійПротиНаркотиків» розроблено співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції Україниу партнерстві з ГУНП в Донецькій області в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Унікальність такого проєкту є в тому, що бот діє одразу на всій території Донецької області. Громадяни можуть анонімно надати інформацію про відомі факти наркозлочинів, навіть знаходячись в іншому місті.

Спершу розробники пропонують детально ознайомитися з правилами надсилання повідомлень. Після цього користувач може обрати населений пункт, район та надати детальну інформацію щодо осіб, причетних до наркообігу, та фізичні адреси, де здійснюється продаж, виготовлення чи вживання незаконних речовин.

Інформація, яка надходить у скриньку бота, всебічно аналізується та перевіряється працівниками кримінальної поліції територіальних підрозділів. Мета – викриття розповсюджувачів, постачальників та організаторів каналів збуту наркотиків тощо.

Також у стрічці новин чат-боту юзер може дізнатися про небезпеку натуральної та синтетичної отрути, наслідки її вживання та отримати інформацію щодо лікування наркозалежності. Через те, що саме молодь є найбільш вразливою групою суспільства, розробники створили окрему вкладку про популяризацію здорового способу життя. Тут надано інформацію щодо спортивних закладів та секцій, розташованих на території регіону.

Якщо Ви потребуєте негайної допомоги поліції телефонуйте за номером 102.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал