Руслан Осипенко вручив чергові спеціальні звання та подяки кращим поліцейським області - дільничному з Краматорська та поліцейському офіцеру громади Маріуполя

02.02.2022


Під час наради начальник поліції Донецької області вручив поліцейським нові погони та відзнаку за протидію наркообігу та ліквідацію пожежі.

Під час засідання начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко урочисто вручив подяки трьом поліцейським за сумлінне виконання службових обов’язків.

Поліцейські офіцери громади Маріупольського РУП Леонід Ксенита та Георгій Куркчи під час патрулювання смт Сартана викрили наркоділка з понад сотнею згортків наркотиків. Дільничний офіцер Краматорського РУП Руслан Горбатов, перебуваючи поза службою та ризикуючи власним життям,допоміг у ліквідації пожежі в помешканні 75-річної мешканки.

Чергові спеціальні звання «підполковник поліції» та «майор поліції» отримали троє поліцейських територіальних підрозділів поліції та спецпідрозділу КОРД.

Керівник поліції Донеччини подякував всім за службу, відданість справі, мужність та самовіддачу та зазначив, що на їх плечах лежить велика відповідальність – служити народу.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал