Дотримання карантинних обмежень: у січні поліція Донеччини перевірила понад 8000 об’єктів

31.01.2022


Поліцейські продовжують заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Тривають перевірки закладів і пасажирських перевезень. Правоохоронці нагадують про важливість дотримання протиепідемічних правил під час сплеску захворюваності на Covid. 

Наразі Донецька область перебуває у помаранчевій зоні дії карантину. Аби захистити життя та здоров’я людей, поліція контролює дотримання карантинних обмежень.

Щодня працюють 27 мобільних рейдових груп. Поліцейські спільно з представниками Держпродспоживслужби та органами місцевого самоврядування проводять перевірки суб'єктів господарювання, роз’яснюють їм правила роботи в умовах епіднебезпеки.

З початку січня поліція перевірила 8376 суб’єктів господарювання (заклади торгівлі, ТРЦ, спортзали тощо). Зокрема проведено 2039 перевірок щодо дотримання перевізниками та громадянами правил пасажирських перевезень.

За порушення карантинних обмежень складено 208 адміністративних протоколів (ст. 44-3 КУпАП). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 000 гривень.

Крім того, поліцейські перевірили 1644 ковід-сертифікати, підробок не зафіксовано.

Поліцейські наголошують на необхідності дотримання чинного законодавства та закликають громадян відповідально ставитися до виконання протиепідемічних заходів:

- тримати соціальну дистанцію 1,5 метра;

- використовувати захисні маски чи респіратори, що прикривають рот і ніс;

- мінімізувати фізичні контакти;

- часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами.

Повний перелік заборон за посиланням https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody.

Загалом з початку карантину (березень 2020 р.) складено 4 772 протоколи, відкрито 51 кримінальне провадження.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал