Близько 800 правопорушень припинено: «Поліцейський офіцер громади» - проєкт, який щоденно доводить свою ефективність

29.01.2022


42 ПОГи вже працюють та надають поліцейські послуги мешканцям у 18 територіальних громадах, а з лютого до проєкту готові долучитися ще дев'ять громад. Поліцейська ініціатива спрямована на безпеку та вирішення потреб ТГ. 

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» було ініційовано у 2018 році. Його головні завдання — забезпечувати порядок і запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.

У 2021 році поліцейські громади Донеччини провели 558 виступів у навчальних закладах чи перед громадою, 4507 - перевірок осіб, які знаходяться на профілактичних обліках, розкрили 69 злочинів. Зокрема, 39 крадіжки, 11 умисних легких та п'ять середньої тяжкості тілесних ушкоджень, шість фактів домашнього насильства, два факти наркогобігу та факт зберігання зброї. Поліцейські задокументували 785 адмінправопорушень та встановили місцезнаходження 32 розшукуваних осіб.

Поліцейські громади також активно протидіють незаконному обігу наркотиків, як одному з пріоритетних напрямків роботи поліції.

Так, днями в ході патрулювання смт Сартана поліцейський офіцери громади Георгій Куркчи звернув увагу на молодого чоловіка, який підозріло себе поводив. Правоохоронець впізнав мешканця Кальміуського району, який раніше фігурував у наркозлочині. Виявилося, що й в цей раз житель має при собі партію наркотиків, а саме 134 згортки з канабісом та альфа-сіллю. Зловмисник мав намір розповсюдити речовину методом закладок, одну зі схованок встиг зробити. Фігуранта було затримано та притягнено до відповідальності за ч.1 ст. 307 ККУ.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» щоденно доводить свою ефективність, а й найголовніше – громадяни відчувають себе більш безпечно. Адже офіцери не тільки надають безпекові послуги, а й мешкають на території своєї громади.

Протягом поточного року заплановано впровадження проєкту на території ще дев'яти ТГ, а також його розширення у Маріупольській та Краматорській ТГ.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал