У Краматорському районі поліцейські разом з активною молоддю знищували вуличну рекламу наркосайтів

22.01.2022


Профілактичні акції пройшли на вулицях Краматорська, Слов'янська, Лиману та Костянтинівки. Правоохоронцям допомагали юні мешканці міст, "лігівці" та курсанти навчальних закладів системи МВС.

Написи «Соль», «фен», «спайси», на жаль, все ще можна побачити на парканах та будівлях наших міст. Саме вони закликать молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет.

Днями ювенальні інспектори поліції Краматорська, Слов'янська, Лиману та Костянтинівки відправились вулицями своїх міст, щоб знищити графічні посилання на месенджери, що пропонують придбання наркотиків. У цій корисній справі правоохоронцям допомагали учасники ГО "Лига майбутніх" поліцейських, курсанти ХНУВС, а також зовсім юні "помічники".   

За допомогою балончиків з фарбою учасники заходу замальовували шкідливу "рекламу" на стінах будинків, парканах та приміщеннях громадського транспорту.

Нагадаємо, що  кожен бажаючий може допомогти правоохоронцям у виявленні осіб та каналів, причетних до незаконного обігу наркотиків. Для цього необхідно використати в месенджері «Telegram» чат-боти «ДійПротиНаркотиків» та «Стоп-наркотик»    (https://t.me/StopDrugsBot).  За їх допомогою поліція отримує потрібну інформацію та блокує телеграм-канали з продажу наркотиків.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал