Захищаємо та єднаємо: поліцейські Донеччини долучилися до відзначення Дня Соборності України

22.01.2022


Рівно 103 роки тому у цей день дві частини України об’єдналися, утворивши незалежну соборну державу. Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко взяв участь в урочистостях у Бахмуті, де за традицією розгорнули 20-метрові державні прапори. Крім того, поліцейські забезпечили безпеку під час проведення заходів до Дня Соборності України на Донеччині. 

22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця історична подія нагадує про непохитну волю українського народу та прагнення жити однією-єдиною родиною у власній незалежній державі.

Сьогодні поліцейські Донецької області вшанували українців, які віддали життя заради неподільної держави, покладанням квітів до меморіалів.

Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко разом з жителями, військовослужбовцями, представниками місцевої влади і громадських організацій взяв участь в обласній акції «Ми – це Україна» в Бахмуті. Саме тут, ще до проголошення Акта Злуки, - у листопаді 1917 року вперше на донецькій землі над урядовою будівлею (будинком повітової земської управи) було піднято українські прапори.

Учасники розгорнули найбільші в регіоні прапори та пройшли масовою ходою на знак того, що Донеччина була й залишається Україною, а українці - єдиними у своєму прагненні до миру.

Правоохоронці також забезпечили охорону громадського порядку під час урочистих заходів до Дня Соборності України, які відбулися спокійно.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал