Представники Департаменту стратегічних розслідувань долучилися до обговорення шляхів детінізації ринку підакцизної продукції

13.01.2022


Зустріч, ініційована народними депутатами України, відбулася під головуванням заступника голови комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності В’ячеслава Медяника. У ній брали участь представники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, органів досудового розслідування, обласної прокуратури, податкової служби, обласної державної адміністрації, народні депутати та голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

У порядку денному -  обговорення шляхів детінізації ринку підакцизної продукції, результатів роботи в рамках операції «Акциз» та проблем, з якими стикаються правоохоронці, і шляхів їх вирішення.

Нагадаємо: з листопада минулого року на території країни працівники поліції проводять заходи для припинення нелегальної торгівлі без сплати податків на ринках палива, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів. Керівник обласного управління стратегічних розслідувань Андрій Даниляк повідомив, що лише на території Дніпропетровської області за час проведення операції було вилучено підакцизної продукції на понад 35 млн грн. 

Начальник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Валентин Копаєв зазначив, що департамент та його структурні підрозділи за дорученням Міністра внутрішніх справ та Голови Нацполіції взяли на себе відповідальність щодо аналітичного та інформаційного забезпечення реалізації плану відпрацювання. Окрім того, під час практичного етапу операції безпосередньо здійснювали координацію між Нацполіцією та колегами з інших правоохоронних та контролюючих органів. 

При цьому керівник  Департаменту стратегічних розслідувань акцентував, що ефективність та результативність всіх організаційно-практичних заходів залежить саме від скоординованості дій залучених до операції органів і підрозділів: основний обсяг роботи виконується у тісній взаємодії з підрозділами патрульної поліції, блоку превентивної діяльності, кіберполіції та органів досудового розслідування.

Учасники обговорення зауважили, що такі зустрічі  сприяють налагодженню комунікації з представниками профільних комітетів Верховної Ради України та оперативному вирішенню нагальних питань. А відтак доцільно провести аналогічні робочі наради в інших регіонах держави.

 

Департамент стратегічних розслідувань 

Національної поліції України

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал