За рік від жителів Краматорського району до поліції надійшло понад 130 000 звернень про допомогу

13.01.2022


Заступник начальника ГУНП Донецької області Ярослав Меженний спільно з начальником Краматорського райуправління поліції Станіславом Загурським підвели підсумки діяльності правоохоронців Краматорської оперативної зони за 2021 рік та поставили пріоритетні задачі на наступні місяці. Одна з них - це взаємодія з громадами.

Минулого року від мешканців міста Краматорськ в поліцію надійшло більше 50 тисяч заяв та повідомлень, в 10% (близько 5 тис) випадків люди повідомляли про злочини кримінального характеру. Переважна більшість – понад 45 тис, звернення інформаційного або консультативного характеру. 

Найчастіше громадяни телефонують з приводу домашнього насильства, тілесних ушкоджень, крадіжок, адмінправопорушень та конфліктів. Люди звертаються по допомогу цілодобово.

На території Краматорського району було скоєно 32 вбивства, зареєстровано 30 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень - розкриті всі. Також за вказаний період поліцейські з незаконного обігу більше 300 разів вилучали наркотичні речовини, задокументували 67 випадків наркозбуту, 51 раз вилучали зброю та боєприпаси. За рік було скоєно 543 крадіжки з приміщень громадян, з них розкрито близько 80%.

Також поліцейські виявили понад 7,5 тисячі фактів правопорушень на дорогах: перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехресть, відсутність документів на право керування. У числі інших до відповідальності притягнуто 673 водія, які знаходилися у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. 

Крім цього правоохоронці забезпечили безпеку понад 400 масових заходів та зібрань громадян.

Окремо під час наради було розглянуто питання щодо дотримання дисципліни та законності особовим складом, а також алгоритм дій у разі виникнення нестандартних ситуацій. Мова йшла і про поліпшення співпраці всіх підрозділів поліції, а також про посилення заходів, спрямованих на забезпечення громадського порядку та розкриття злочинів.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал