За вісім місяців поліцейські Дружківка обслужили понад 8 тисяч повідомлень громадян

08.09.2021


Взаємодія з громадськістю, протидія домашньому насильству, безпека дорожнього руху - про це заступник начальника поліції міста Максим Шнейдер розповідав під час засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Сьогодні, 08 вересня 2021 року під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, головуючого робочої групи Олега Полякова – відбулось чергове засідання робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності Дружківської об’єднаної територіальної громади.

Заступник начальника відділу поліції з превентивної діяльності відділу поліції №1 Краматорського РУП майор поліції Максим Шнейдер відзвітував про роботу підрозділу за 8 місяців 2021 року.

За цей період до поліції Дружківки надійшло 8666 повідомлення від громадян - на кожне з них було організовано належне реагування. За подіями, що були кваліфіковані як злочини кримінального характеру, поводились досудові розслідування.

З початку року у Дружківці трапилося 56 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких загинули 2 людини та ще 28 отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Поліцейські розкрили 55 крадіжок та 11 епізодів шахрайств, притягнули до відповідальності близько 408 осіб за вчинення домашнього насильства та розшукали кожного з 13 зниклих дітей.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал