«Stop drug – живи на повну» - поліція Донеччини оголошує фотоконкурс

11.05.2021


Ти творча людина, підтримуєш здоровий спосіб життя та «Stop drug» твоє кредо? Візьми участь у соціальному фотопроєкті та покажи в своїх роботах шлях існування, втрати себе з наркотиками або повноцінне, сповнене яскравих емоцій життя без наркотичної залежності.

Поліція Донеччини за ініціативною Краматорського районного управління поліції в Донецькій області та за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошує фотоконкурс на найкраще соціальне фото про шкоду наркотиків.

До участі в конкурсі запрошуються професійні фотографи та фотографи-любителі, окремих переможців буде визначено за чотирма категоріями:

  • серед працівників поліції та курсантів вишів системи МВС;
  • серед професійних фотографів;
  • серед школярів (віком до 18 років );
  • серед фотографів-аматорів (віком старше 18 років).

Що потрібно зробити?

- для участі у конкурсі надсилай одну світлину у форматі .jpg з короткою назвою, що передає суть фото. Світлини мають бути високої якості (роздільна здатність не гірше, ніж 2048х1536), що дозволить їх друк;

- у листі зазнач інформацію про учасника (ПІБ, вік, населений пункт, рід зайнять) та контактні дані;

- фотороботи з контактною інформацією надсилай до 23:59 год. 31 травня 2021 року на ел. адресу stop.drug@ukr.net.

Переможці, яких визначатиме спеціально створена незалежна комісія, будуть нагороджені цінними подарунками.

Найкращі світлини будуть продемонстровані на фотовиставці «Stop drug – живи на повну», приуроченої до всесвітнього дня боротьби з наркоманією.

Для довідки:

Конкурс світлин оголошено ГУ НП України в Донецькій області на виконання Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки за ініціативою Краматорського РУП в Донецькій області, за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області, за участі Донецького державного університету внутрішніх справ та Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал