Мешканка Дружківки врятувала маленьку дитину від небезпеки на мосту (ФОТО)

24.03.2021


Їхавши трамваєм у бік залізничного вокзалу через міст, місцева мешканка побачила, як маленький хлопчик повзе вздовж трамвайної колії. Жінка одразу кинулась на допомогу та зателефонувала до поліції. З мамою дитини проведено профілактичну бесіду, а відомості за даним фактом направлено до служби у справах дітей Дружківської міської ради.

Днями до чергової частини відділу поліції № 1 в місті Дружківка звернулась місцева мешканка з повідомленням про те, що на проїзній частині дороги, на мосту, нею було виявлено хлопчика 2,5 років.

Дитина повзла вздовж трамвайної колії, яка знаходиться на мосту під яким проходить річка. Усвідомлюючи всю небезпеку та наслідки до яких це може призвести, жінка залишилась з дитиною до приїзду поліції.   

Вже на місці поліцейські встановили місце знаходження матері, а разом з тим і всі обставини інциденту.

Виявилось, що дана родина мешкає неподалік залізничного вокзалу. В цей день жінка ненадовго пішла з дому по справах та залишила хлопчика під наглядом свого 12-річного сина. Проте підліток не догледів, як молодший братик зник з дому. 

Інспектори ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну роботу. За даним фактом направлено письмо до служби у справах дітей Дружківської міської ради для подальшої перевірки.

Дякуємо, жінці за її активну життєву позицію, увагу та допомогу у рятуванні дитини! Правоохоронці звертаються до всіх мешканців Дружківки з проханням, одразу повідомляти про подібні факти до поліції

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал