Поліцейські Краматорська продовжують перевірку закладів освіти

24.09.2020


В рамках проведення превентивних заходів під умовною назвою «Безпечний 2020/2021 навчальний рік» поліцейські здійснюють повноваження, щодо перевірки навчальних закладів міста по  дотриманню карантинних обмежень.

Днями співробітники Краматорського відділу поліції спільно із працівниками  департаменту освіти Донецької ОДА та санепідемілогічною  службою перевірили умови дотримання карантинних обмежень в місцевій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів  № 10 Донецької обласної ради.

                                                                   

В умовах адаптивного карантину у в зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції інспектуючі перевірили наявність та використання в навчальному  закладі антисептичних засобів, масок, захисних медичних щитків та інше.  Також, звернули увагу  на дотримання основних протиепідемічних правил безпеки серед учнів та вчителів  в коридорах та в класах. Порушення карантинних заходів не виявлено.

Перевірка триватиме і надалі.

"Ми закликаємо громадян дотримуватися безпечної дистанції, масочного режиму та забезпечення інших вимог Уряду та епідеміологів", - зауважив керівник поліції Краматорська Василь Поштак.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал