Поліцейські та Ліговці Краматорська приєднались до челенджу #МійПрапорМояГордість#MyFlagMyPride

23.08.2019


Правоохоронці з дітьми розгорнули на центральній площі міста держаний прапор України. До флешмобу #МійПрапорМояГордість #MyFlagMyPride вже долучаються жителі Донеччини і рештиУкраїни.

Ініціатором проведення флешмобу «Мій прапор - моя гордість» до Дня Державного прапора України став маріуполець Кирило Долимбаев.

Патріотична акція до Дня державного прапора України відбувається вже не в перше. Щороку до флешмобу долучається все більше і більшеу країнців по всьомусвіту. Свої фотографії з прапором України під хештегом #MyFlagMyPride публікують українці, які мешкають в Китаї, Казахстані, США та інших країнах.

Нагадаємо, кожен рік 23 серпня в Україні відзначається День державного прапора. З 2009 року День прапора святкують 23 серпня на загальнонаціональному рівні з урочистою церемонією підняття стягу у всіх містах країни. Дата обрана на честь подій 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради було внесено синьо-жовте полотно. У нелегкий час саме прапор і герб стали одним з головних джерел наснаги боротьби за суверенність і неподільність України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета