Олександрівські поліцейські перевірили 5 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

19.08.2019


Рейдом було охоплено п’ять родини, де виховуються переважно неповнолітні діти, а їх батьки неодноразово потрапляли у поле зору поліцейських та соціальних служб, за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Інспектор з ювенальної превенції поліції Олександрівки спільно  із працівниками служби у справах дітей Олександрівської райдержадміністрації та працівником Олександрівського РВ ГУ ДСНС провели профілактичний рейд серед сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Гості  перевірили наявність найнеобхіднішого для розвитку і проживання дітей в цих родинах – наявність продуктів харчування, сезонного одягу, місць для навчання та відпочинку. Багато хто з дітей скоро підуть до школи, тому поліцейські цікавились чи готові вони до навчального року, чи мають необхідне канцелярське приладдя та підручники.

Інспектор ювенальної превенції Ірина Клачкова відмітила, що майже в усіх родинах задовільні побутові умови, діти чисті та доглянуті, а батьки, яким раніше робилися зауваження, виправили свої помилки. Приємно бачити, коли батьки усвідомлюють свої помилки і заради власних дітей змінюють своє і їхнє життя на краще,- розповіла  правоохоронець.  

Правоохоронці,  вкотре звертається до батьків, опікунів, піклувальників з проханням пам’ятати, що ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей — тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета