У Краматорську триває проект «Безпечний будинок». Створюємо безпеку разом!

19.08.2019


Дільничний офіцер поліції Віктор Томах подякував мешканцям «безпечного будинку» розташованого по вулиці Кирилкина, 4 за участь у проекті та зазначив, за цей час в будинку та прилеглій території не було скоєно злочинів.

Нагадаємо, проект "Безпечний будинок" входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Ця програма допомагає мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки.

Віктор Томах розповів присутнім про здійснювані ним профілактичні заходи для запобігання вчинення правопорушень, про роботу з «особливим» контингентом громадян.

До відома громадян дільничний довів деякі статистичні дані своєї роботи. З початку 2019 року дільничним було складено 102 адміністративних матеріали, більшість з них за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді», за вчинення домашнього насильства, за порушення адміністративного нагляду раніше судимими особами.

Дільничний розкрив 9 кримінальних правопорушень, з яких крадіжки чужого майна, незаконне зберігання наркотичних засобів.

Поліцейський пояснив, що чим більше стане «безпечних будинків», тим скоріше пошириться і система  безпеки в місті.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета