Правоохоронці втілюють у Краматорську проект "Безпечний будинок"

15.03.2018


Представники Краматорської поліції та комунальних служб перевірили "пілотні" будинки й вирішили, де будуть вмонтовані перші  інтелектуальні камери .

 

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року керівництво поліції Донечини розпочало впровадження нової для нашого регіону програми безпеки - "Безпечний будинок". Цей проект входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Проект "Безпечний будинок" допоможе мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки.

В Краматорську пройшов перший етап обстеження будинків по вулицям .

«Комісія з безпеки» перевірила освітленість придомових території, блокування вільного доступу до підвалів, горищ та технічних приміщень, наявність грат на вікнах першого поверху, закриття дворів та дитячих майданчиків огорожею, а також наявність домофонів на дверях під'їздів.

За результатами проведених обстежень співробітники поліції розроблено рекомендації щодо необхідного технічного укріплення будинків.  Також узгоджено питання з представниками фірми, яка буде встановлювати камери на будинках.

Такий формат співпраці з населенням на засадах партнерства дозволить забезпечити громадський контроль за роботою поліції та разом зробити місто безпечним.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал