Безпеку мешканців Краматорської зони обслуговування забезпечать посилені наряди поліцейських

09.03.2018


Представники превентивного блоку, розшуковці, додані сили, а також курсанти відомчих вишів та члени громадського формування "ЩІТ" – загалом близько 100 співробітників поліці, які дбатимуть про спокій місцевих мешканців протягом трьох вихідних днів.

Традиційно о 15-й годині на головних площах Краматорська, Дружківки та Олександрівки, громадяни могли спостерігати, хто забезпечуватиме правопорядок на вулицях населених пунктів.

Задіяні сили публічно приступили до виконання службових обов’язків одразу після того, як отримали завдання, визначені керівництвом поліції.

Відтак, наряди поліції та доданих сил орієнтовані на припинення правопорушень, миттєве реагування на всі без винятку повідомлення від громадян, вилучення з незаконного обігу зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

Крім того, в області триває операція під умовною назвою «Мігрант», а тому до завдань нарядів включено виявлення та доправлення до поліцейських відділів та відділень осіб, які перебувають на українській території з порушенням встановлених законом норм.

Варто зазначити, що такі заходи безпеки вже третій рік доводять свою ефективність та спрямовані виключно на збереження безпеки громадян.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал