Поліція притягує до відповідальності двох жительок Краматорська, які виготовляли на дому саморобний алкоголь

06.03.2018


Дільничні офіцери вилучили у порушниць 11 літрів самогону, близько 200 літрів браги та самогонні апарати. 

Споживання саморобного алкоголю через відсутність контролю за його якістю завдає істотної шкоди здоров'ю людей та навіть може загрожувати життю. Низька ціна і цілодобова торгівля роблять самогон "ходовим товаром", але його вживання нерідко стає причиною вчинення злочинів: "побутові" нанесення тілесних ушкоджень та вбивства у стані сп'яніння, вуличні крадіжки і грабежі, які скоюються із ціллю заробити на чергову пляшку.

Щоб запобігти цьому співробітники сектору превенції Краматорського відділу поліції систематично проводять профілактичні рейди, виявляючи факти виготовлення та збуту самогону, притягуючи порушників до Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Так, під час роботи із місцевим населенням дільничні офіцери поліції виявили "самогонну точку", яку організувала на дому жителька приватного сектору Краматорська. 66-річна жінка пояснила, що час від часу виготовляє саморобний алкоголь для особистого вживання . В одній з кімнат поліцейські виявили самогонний апарат, 3 літри самогону та 150 літрів браги.

Подібною справою займалась й 87-річна жителька селища Семенівка, у якої правоохоронці знайшли самогонний апарат, 9 літрів готового продукту та 40 літрів браги.

Відповідно до норм чинного законодавства, самогонні апарати вилучено для подальшої утиліції, самогон відправлено на експертизу, а брагу знищено на місці шляхом виливання.

За даними фактами складено адміністративні протоколи за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення» КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу.

Поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконне виготовлення або реалізацію самогону, відразу звертайтеся за телефоном «102».  

Краматорського відділу поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал