Керівник поліції Олександрівки познайомив школярів з професією поліцейського

01.12.2021


Правоохоронці запросили до себе школярів, аби познайомити їх зі своєю професію та пріоритетами навчання у вишах системи МВС. 

Завітали до відділення поліції № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області учні Новодонецького закладу загальної середньої освіти № 17.

Керівник поліції Олександрівки Андрій Друмов розповів дітям роботу чергової частини та обов’язками оперативного чергового. Саме він першим отримує інформацію про вчинене правопорушення і координує слідчо-оперативну групу, яка виїжджає на виклик та за необхідності інформує про злочин суміжні підрозділи поліції для подальшої взаємодії. Тому від співробітників цього підрозділу залежить наскільки оперативно будуть вжиті заходи по документуванню та розкриттю правопорушення.

Також поліцейські розповіли хлопцям та дівчатам про інші структурні підрозділи та особливості їх діяльності. Зокрема очільник поліції запросив школярів приєднатися до лав «Ліги майбутніх поліцейських» та безпосередньо проводити різноманітні заходи за участю правоохоронців.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал