Поліція Краматорська повідомила про підозру за фактом домашнього насильства відносно літньої мешканки міста

01.12.2021


Непрацюючий 45-річний чоловік систематично влаштовував сварки з матір'ю, вів антисоціальне життя в їх загальній квартирі. Після складання ряду адміністративних матеріалів відносно порушника  поліцейські притягують його до кримінальної відповідальності.

До поліції Краматорська звернулась 72-річна жінка з проханням захистити від сина, що влаштував сварку із образами та погрозами на її адресу, кожного місяця відбирає у неї пенсію і вживає алкоголь.

На виклик до квартири у центрі міста направились співробітники сектору з протидії домашнього насильства Краматорського РУ поліції.

Правоохоронці були за даною адресою не вперше: протягом року відносно 45-річного агресора неодноразово складались протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства)  Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Але непрацюючий та раніше судимий чоловік продовжував зводити свою матір.

Цього разу поліцейські зібрали необхідні матеріали та розпочали досудове розслідування. Наразі агресору повідомлено про підозру за ст. 126-1 "Домашнє насильство" Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають арешт на строк до 6 місяців, до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на строк до 2 років.

На правопорушника очікує суд.

Нагадаємо, що наприкінці листопада поліцейські Краматорська долучилися до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства».

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал