Керівник поліції Краматорська доповів на сесії міськради про протидію наркозлочинності

24.11.2021


Начальник Краматорського РУП Станіслав Загурський розповів про притягнення до відповідальності за наркозлочини, вилучення заборонених речовин, у тому числі - в особливо великих розмірах.

Сьогодні, 24 листопада, у Краматорську відбулась сесія міської ради. На засіданні виступив начальник Краматорського районного управління поліції Станіслав Загурський. Темою його доповіді була протидія наркозлочинності - робота, яку проводили його підлеглі з початку року.

Підполковник поліції Загурський розповів присутнім, що у 2021 році до кримінальної відповідальності за зберігання різного виду наркотиків було притягнено 109 осіб - дані факти були задокументовані як при особистому огляді громадян, так і при обшуках за їх місцем мешкання. При цьому в 17 випадках наркотичні речовини вилучалися у великому та особливо великому розмірі.

Загалом вилучено майже 24 кілограми наркотичних речовин, загальна вартість яких на "чорному ринку" складає близько  9 мільйонів гривень.

Також важливим напрямком діяльності поліцейських було притягнення до відповідальності осіб, що займаються збутом наркотичних засобів: усього задокументовано 20 таких фактів, з них діяльність семи так званих "закладників".

За цей же період припинена діяльність чотирьох наркопритонів у різних частинах міста, а під час проведення загальнодержавної операції "Мак" місцеві поліцейські знищили 18 посівів нарковмисних рослин.

Станіслав Загурський відмітив, що правоохоронцям у даній роботі активно допомагає громадськість, зокрема - представники селищних громад Краматорська.

Водночас наркозлочинці шукають нові шляхи для проведення протиправної діяльності, застосовують сучасні технології, користуються соцмережами та месенджерами. Для протидії такій "діяльності" останніми місяцями активізовано блокування інтернет-каналів з розповсюдження наркотиків. У цьому поліції допомагають представники міської влади, активна молодь та небайдужі громадяни.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал