Ювенальні поліцейські Костянтинівки проводять роз’яснювальну роботу в закладах торгівлі

14.10.2021


Мета правоохоронців – доведення вимог законодавства щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Однією з найголовніших причин вживання неповнолітніми алкогольних напоїв є їх доступність, яка виникає через недотримання продавцями заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів особам до 18 років.

Інспектори ювенальної превенції  відділу №2 (Костянтинівка) Краматорського РУ поліції провели інформаційно-роз'яснювальну роботу у торгових закладах міста. Метою було попередження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, профілактика дитячого пияцтва та паління.

Продавцям було наголошено про адміністративну відповідальність, передбачену частиною 2 статті 156 КУпАП, яка тягне за собою накладання штрафу розміром від 850 до 3400 гривень з конфіскацією предметів торгівлі, а також виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі. Усього з початку року ювенальні поліцейські Костянтинівки задокументували фактів 15 таких порушень.

Звертаємо увагу батьків на їх обов'язок щодо піклування за здоров'я своїх дітей, а саме недопущення вживання ними алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за невиконання батьківських обов'язків, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння, розпивання алкоголю та куріння у громадських місцях.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал