У Костянтинівці поліцейські та представники держорганів розробили алгоритм спільних дій у протидії домашньому насильству

13.10.2021


Координаційна нарада пройшла з метою протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території Костянтинівської громади. Особливу увагу приділено направленню на корекційну програму кривдників, які вчинили домашнє насильство.

В нараді взяли участь керівники відділу поліції № 2 Краматорського РУП, радниця міського голови Віолетта Суханова,  голова Костянтинівського міськрайсуду Андрій Міроседі, керівникаи управління культури молоді та спорту та  центру соціальних служб.

Присутні обговорили питання направлення на корекційну програму кривдників, які вчинили домашнє насильство.

Начальник відділу поліції №2 Краматорського РУП ГУН в Донецькій області майор поліції Микола Матвієнко зауважив: «Насамперед, ми вдосконалюємо існуючі механізми реагування та проводимо різні заходи, які направлені на підвищення рівня обізнаності наших громадян. Важлива увага приділяється превентивним заходам. За кожним фактом домашнього насильства відділом поліції №2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області забезпечено належну реєстрацію заяв та повідомлень та надання допомоги в межах чинного законодавства, а також надання послуг постраждалим особам від насильства».

Також з метою удосконалення порядку реєстрації та порядку заяв чи повідомлень про домашнє насильство стосовно дітей, виявлення дітей які постраждали від домашнього  насильства стосовно дітей, а також організації надання їм допомоги та захисту, було напрацьовано і налагоджено алгоритм дій між поліцією,  судом і уповноваженими структурними підрозділами.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал