Поліцейські нагадують громадянам про дотримання карантинних обмежень

13.10.2021


Поліцейські разом з представниками Держспоживслужби продовжують посилену профілактичну роботу щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Моніторингова група перевіряє суб’єкти господарювання та роз’яснює необхідність безумовного дотримання протиепідемічних норм.

На території обслуговування Краматорського районного управління поліції збільшена кількість рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання. 

Під час перевірки у першу чергу, звертається увага на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання у ході роботи, а також кількість покупців у приміщеннях, дотримання ними встановлених правил у зв’язку з карантином.

Виявлені під час рейду порушення протиепідеміологічних заходів одразу ж були усунуті. Зі всіма громадянами була проведена профілактична та роз’яснювальна робота щодо недопущення у подальшому порушень карантинних вимог.

Нагадуємо, що за порушення карантинних обмежень для посадових осіб закладів передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень (ч.1 ст. 44-3 КУпАП). А для осіб, які перебувають у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот передбачена відповідальність  - накладання штрафу від 170 до 255 гривень (ч. 2 ст. 44-3 КУпАП).

Поліцейські закликають громадян дотримуватися карантинних обмежень заради збереження власного здоров’я. Дякуємо мешканцям, які відповідально ставляться до протиепідемічних вимог.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал