До Дня захисників та захисниць України. «На шляху до успіху важлива самодисципліна та цілеспрямованість», - слідчий Костянтинівки Віталій Дьомін

13.10.2021


Молодий слідчий свідомо обрав професію поліцейського. Він продовжив шлях свого батька та через події 2014 року прийняв рішення стати на варту правопорядку в рідному місті. 

«Навчаючись у старших класах для себе вирішив, що стану поліцейським. Мій батько працював в міліції тому я знав про роботу правоохоронця «з перших вуст». Однак події 2014 року та окупація міст Донецької області надали мені лише впевненості в правильності мого вибору», - розповідає слідчий відділу поліції № 2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області лейтенант поліції Віталій Дьомін.

В 2015 році Віталій став курсантом Харківського національного університету внутрішніх справ. В цьому навчальному закладі хлопець захопився бігом та боротьбою. Почав займатися грепплінгом, отримав спортивний розряд та займав призові місця на чемпіонатах Харківської області.

В 2019 році працюючи слідчим здобув перше місце у змаганнях з бігу серед  силових структур в Костянтинівці.

«Спорт- це рух, а рух – це життя. Поліцейський, як і спортсмен, повинен бути цілеспрямованим, сильним духом та постійно самовдосконалюватися», - каже лейтенант поліції.

Сьогодні він працює слідчим та знає, яку важливу роботу виконує. «Найбільший стимул – це розуміння, що ти стоїш на варті закону, правопорядку, допомагаєш людям у складний час їхнього життя. Спрямовуючи до суду обвинувальний акт розумієш, на скільки важливу та відповідальну процесуальну роль виконуєш. Збір та оцінка доказів, постійна боротьба за встановлення істини лише надихає», - ділиться слідчий відділу поліції № 2 Краматорського РУП Віталій Дьомін.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал