Капітан поліції Олександр Чаговець: отримавши бойове завдання, ми не шкодуючи власного життя, вибили противника з нашої території

13.10.2021


Олександр Чаговець в 2014 році звільнився, на той час, з міліції, аби боронити кордони рідної держави. До Дня захисників та захисниць України пропонуємо познайомитися з героями нашого часу.

В 20014 році, коли бойовики почали захвачувати міста Донецької області оперуповноважений Дружківського МВ ГУМВС України в Донецькій області Олександр Чаговець прийняв доленосне рішення звільнитися з міліції. «Я для себе твердо вирішив, що на даний час кожен спроможний повинен стати на захист України та визволити рідні землі від російських окупантів. Так я вступив на службу до Збройних Сил України», розповідає капітан поліції Олександр Чаговець.

Служив Олександр в 54 окремій механізованій бригаді командором одного з підрозділів. Виконував бойові завдання в районі Світлодарської Дуги.

У грудні 2016 року Олександр Чаговець разом зі своїм підрозділом взяв участь в контр-наступальній військовій операції в районі селища Луганське.

«На початку грудня 2016 року посилилися обстріли територій з боку бойовиків. 18 грудня російсько-сепаратистські угрупування здійснили спробу атаки позицій українських збройних сил. Було здійснено три вогневих нальоти тривалістю від трьох до шести годин кожен. В результаті обхідної контратаки в районі селища Луганське українські війська силами взводу і трьох БМП відтіснили противника з займаних позицій. Завдяки цьому українські війська отримали додаткову перевагу в цьому секторі оборони.

«Коли ти виконуєш бойове завдання з метою звільнення території рідної держави від окупантів – не звертаєш уваги ні на суворі погодні умови, ні на певний страх. Ти розумієш, що можливо саме від тебе залежить успішне виконання військової операції та життя твоїх побратимів», - згадує Олександр.

Після закінчення контракту з ВСУ, правоохоронець повернувся до лав вже Національної поліції України. Наразі Олександр Чаговець працює в Краматорському РУП ГУНП в Донецькій області на посаді оперуповноваженого в званні капітан поліції та протидіє злочинності. Поліцейський разом з дружиною виховує донечку.

Однією з головних своїх відзнак Олександр вважаю відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал