У Костянтинівці поліцейські залучають громаду до участі в безпековому проєкті

15.09.2021


Налагодження дієвої комунікації поліції та об’єднаних співвласників багатоквартирних будинків для ефективного вирішення локальних проблем, пов’язаних з безпекою мешканців визнано одним з пріоритетних напрямків роботи дільничного офіцера поліції.

Ефективна робота поліції неможлива без підтримки та взаємодії з громадою.  Бажання допомагати правоохоронцям шляхом інформування їх про підозрілих осіб, вчинення правопорушень.

З цією метою у 2019 році було запроваджено проект «Безпечний будинок». На теперішній час на території обслуговування відділу поліції №2 Краматорського РУП продовжують втілювати у реальність цей проект. Наразі у Костянтинівській об1єднанній територіальній громаді існує 5 «безпечних будинків».

Так, 14 вересня 2021 року у відділі поліції №2 Краматорського РУП відбулася презентація проекту «Безпечний будинок». Адже саме на передодні з головами ОСББ та працівники поліції здійснили спільне обстеження багато поверхових будинків на предмет її технічної оснащеності та можливості встановлення систем відеоспостереження.

Під час презентації т.в.о. заступника начальника з превентивної діяльності Віталій Токарєв та начальник сектору превенції Іван Сорока проаналізували з головами ОСББ місця «ризиків» та «слабкі» місця укріпленності будинків, з наданням подальших рекомендацій, щодо шляхів усунення причин, які сприяють вчиненню правопорушень та оснащення відеотехнікоютехнікою та іншим таких місць.

Наразі заплановано у Костянтинівській громаді відкрити ще один «Безпечний будинок».

#safehouse_Donetskpolice

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал