«Увага! Шахраї» - поліцейські разом з підлітками провели профілактичний захід

15.09.2021


Ювенальні поліцейські спільно з неповнолітніми, які знаходяться на профілактичному обліку, роздавали перехожим інформаційні листівки з метою запобігання вчинення шахрайства.

Інспекторка ювенальної превенції Краматорського райуправління поліції Ілона Гончарова спільно з інспекторкою  Краматорського районного  відділу № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Шендера Лілією разом з підобліковими неповнолітніми провели вуличну акцію.

Одним з найпоширеніших видів правопорушень є вчинення шахрайства. Зловмисники швидко вигадують та застосовують нові шахрайські схеми. Особливо вразливою категорією громадян перед даним видом правопорушень  є люди похилого віку.

Тому правоохоронці разом з дітьми, які знаходяться на профілактичному обліку поліції, роздавала перехожим на вулицях інформаційні листівки. В них люди могли знайти поради, як не потрапити на «гачок» зловмисників та розпізнати поширені шахрайські схеми.

«До проведення соціально-корисних заходів ми запрошуємо підлітків, які з різних життєвих обставин опинялися під увагою поліції. Таким чином ці діти розуміють, що багато хто опиняється в біді і на скільки важливо допомагати людям. Ми намагаємось підвищити їх правосвідомість та показати на скільки, начебто, їх маленька справа може бути корисною», - розповіла інспекторка ювенальної превенції Краматорського райуправління поліції Ілона Гончарова.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал