Охорону правопорядку на фестивалі «MRPL city 2021» щодня забезпечуватимуть близько 500 правоохоронців Донеччини

29.07.2021


Заходи безпеки, розстановку сил та логістику під час триденного музичного заходу обговорили керівники поліції області та організатори фестивалю під час наради безпосередньо на місці події.

З 6 по 8 серпня у Маріуполі планується проведення масштабного музичного фестивалю «MRPL city 2021». Програма об’єднує музикантів різних напрямків музики. Очікується, що кожен день фестиваль відвідає 12 тисяч гостей.

Поліція Донеччини готова забезпечити публічну безпеку під час масштабного музичного свята. На охорону громадського порядку під час фестивалю щодня заступатимуть понад 500 поліцейських з усіх територіальних підрозділів поліції області,в тому числі патрульна поліція.

Додатково будуть задіяні військовослужбовці Національної гвардії, працівники СБУ, ДСНС, морської охорони та прикордонники.

Заступник начальника поліції Донецької області Микола Кащук повідомив, що поліція використовуватиме успішний досвід забезпечення правопорядку минулих років.

Рух транспорту від перехрестя просп. Луніна та вул. Гагаріна буде обмежено. Безпеку дорожнього руху забезпечуватимуть патрульні поліцейські та наряди груп реагування патрульної поліції.

Щоденно територію проведення фестивалю та прилеглу територію обстежуватимуть вибухотехніки та кінологи на предмет виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

На вході працюватимуть рамки-металодетектори, а поліцейські здійснюватимуть зовнішній огляд, щоб запобігти пронесенню вибухових та інших небезпечних предметів.

Безпеку берегової лінії Азовського моря забезпечуватиме поліція на воді ГУНП в Донецькій області. На території працюватимуть групи комунікації поліції. До охорони правопорядку також будуть залучені спецпідрозділи КОРД та РПОП.

Охорону громадського порядку буде посилено по всьому місту.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал