Поліцейські сектору реагування Дружківки проводять профілактичне відпрацювання "Безпечні автомобільні дороги"

28.07.2021


За тиждень проведення комплексу превентивних заходів на території міста виявлено та задокументовано 35 порушень Правил дорожнього руху, 3 з них - це керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Профілактичні заходи проходять у рамках операції «Безпечні автомобільні дороги» з метою стабілізації ситуації, усунення причин і умов виникнення дорожньо-транспортних пригод, підвищення рівня дорожньої дисципліни, а також попередження дитячого травматизму.

З початку року на території обслуговування відділу № 1 Краматорського районного управління поліції (Дружківка) сталось 45 дорожньо-транспортних пригод, у 19 з них є постраждалі - 2 людини загинули та ще 22 травмовані.

Серед основних причин аварій: перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування, недотримання дистанції, виїзд на смугу зустрічного руху та керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Правоохоронці закликають громадян неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

Будьте уважні та обережні на дорозі! Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.

 

 

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал