Визначено переможців фото-конкурсу «Stop drug – живи на повну»

22.06.2021


Понад 50 учасників зі своїм баченням проблеми наркоманії взяли участь у соціальному фотопроєкті «Stop drug – живи на повну». Переможці за категоріями отримають цінні подарунки, а найцікавіші роботи будуть продемонстровані на фотовиставці у Краматорську та Маріуполі, слідкуйте за анонсами.

Нагадаємо, у травні поліція Донеччини оголосила фотоконкурс  на найкраще соціальне фото про шкоду наркотиків або переваги життя без наркоманії. Головною метою проекту було показати незворотній вплив наркотиків на людину та подальшу руйнацію її життя.

Переможців конкурсу обирала спеціально створена незалежна комісія у складі співробітників поліції Донеччини, Донецького державного університету внутрішніх справ, працівників Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання та партнерів з Програми ООН з відновлення та розбудови миру в Україні.

Кожне з надісланих учасниками фото варте уваги, змушує замислитися над своїм життям та важливістю правильно вибору загалом. Тому зробити вибір та обрати переможця було вкрай важко.

Отже, переможцями конкурсу за категоріями стали:

1) Фотографи-професіонали :  Захарова Євгения, м.  Констянтинівка

2) Фотографи-аматори: Марія Каньшина, м. Сєвєродонецьк

3) Школярі:

- 1 місце – Єлизавета Лаврова, м. Краматорськ  

- 2 місце – Марія Хаджинова, с.Бугас та Мурашко Кирило, м. Слов’янськ 

- 3 місце – Кольцова Аліна, м. Констянтинівка

4) працівники поліції та курсанти:

- 1 місце – Степанюк Михайло, курсант ДонДУВД  

- 2 місце – Грицив Родион, с. Свободне, курсант ДонДУВД та Приляпа Віталій, м. Маріуполь, курсант ДонДУВД

- 3 місце – Синявін Микита, Пахомов Данило, Іванченко Дмитро – курсанти ДонДУВД, Маріуполь.

Вже незабаром переможці отримають свої призи, а учасники заохочувальні подарунки.  

Крім того найцікавіші роботи учасників будуть продемонстровані на фотовиставці в містах Краматорськ та Маріуполь. Дата та час буде повідомлено додатково.

Для довідки:

Конкурс світлин оголошено ГУ НП України в Донецькій області на виконання Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки за ініціативою Краматорського РУП в Донецькій області, за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області, за участі Донецького державного університету внутрішніх справ та Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета