Поліцейські Костянтинівки нагадують громадянам правила безпеки на воді

21.06.2021


Ювенальні поліцейські спільно з працівниками ДСНС та Товариством Червоного Хреста провели профілактичний рейд задля дитячої безпеки на воді.
Літо - чудова пора для відпочинку дітей, а вода - дивовижній засіб оздоровлення дитячого організму. Але купання корисно лише при розумної і безпечної поведінки. Тому ювенальна поліція продовжує проводити профілактичні заходи, з метою запобігання нещасним випадкам і надзвичайним ситуаціям на водних об’єктах за участю неповнолітніх.
Не зважаючи на погодні умови, інспектора ювенальної превенції спільно с фахівцями ДСНС перевіряли додержання заходів безпеки на пляжах та місцях масового відпочинку людей на водних об'єктах території Костянтинівської ОТГ, та провели ряд профілактичних бесід серед населення спільно з координатором Товариства Червоного Хреста України з приводу правил поведінки дітей на воді. Також роздали інформаційні листівки з правилами поведінки на воді, та наданні першої допомоги у разі утоплення.
Поліція вкотре нагадує:
- краща погода для купання: ясна безвітряна погода. Температура повітря більше 25 градусів, а води не нижче 18 градусів;
- купатися дозволяється в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях;
- купайся там, де поблизу є дорослі;
- не пірнати в незнайомих місцях;
- тривале перебування у воді може привести до сильного переохолодження тіла і небезпечною для життя судомою;
- паніка - основна причина трагедій на воді;
- при наданні допомоги не хапайся за людину,яка рятує тебе, довірся йому і намагайся допомогти своїми діями.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета