Служба таксі Краматорська отримала відзнаку «Безпечне таксі» від поліції

21.06.2021


Проєкт «Безпечне таксі» є результатом співпраці поліції та перевізників. Поліцеські зазначають, що безпека під час пасажирських перевезень залежить від водія таксі та технічного стану автомобіля.
Метою соціального проєкту «Безпечне таксі» є збереження здоров'я і життя пасажирів, які користуються послугами таксі. В рамках програми правоохоронці перевіряють водіїв, які надають громадянам послуги перевезення.
 
Декілька разів на місяць правоохоронці перевіряють на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння водіїв перед виїздом на лінію обслуговування, і кожен раз такі перевірки робляться вибірково і несподівано для водіїв.
 
Т.в.о. заступника начальника відділу превенціі Краматорського РУП Сергій Овчаренко вручив відзнаку «Безпечне таксі» Андрію Буряку, який є директором служби таксі «Євро» та підтримує соціальний проект і співпрацює з поліцією.
 
Поліцейські закликають перевізників не порушувати закон та дотримуватися вимог безпеки, обов’язково проходити перед виїздом на маршрут технічну перевірку і медичний огляд.
 
Краматорське районне управління роліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета