Байдужа людина не може стати справжнім дільничним офіцером поліції: старший дільничний офіцер поліції Олександр Кошелев

18.06.2021


18 років на службі для спокою краматорчан. За цей час старший дільничний обслуговував майже всю територію Краматорська. «Дільничний повинен бути завжди на зв’язку, адже від цього може залежить життя людини», - зазначив Олександр Кошелев.

Дільничний офіцер поліції – це не просто робота, це покликання. «Життя громади стає твоєю невід’ємною частиною. Кожен день проходить у спілкуванні з різними людьми і, як правило, ти для них в цей момент і психолог, і юрист, і навіть просто людина, яка вислухає», - розповідає старший дільничний Олександр Кошелев.

З 2003 року Олександр Кошелев працює на посаді дільничного. Він обслуговував різні частини міста, однак сьогодні він працює на поліцейській станції № 6. До території його обслуговування входить район Новий світ, селища Петрівка, Старопочтове, Веселе.

Олександр має не одну вищу освіту, однак повністю реалізувати себе зміг у роботі, завданням якої є спокій громадян та допомога людям. Сьогодні він має спеціальне звання майор поліції та працює старшим дільничним офіцером поліції Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області. Крім того цього річ з нагоди професійного свята від міського голови за професіоналізм та сумлінне виконання своїх обов’язків Олександр був нагороджений годинником.

«Дільничний офіцер поліції в першу чергу має бути комунікабельним та стриманим.  Звісно поліцейський не може бути байдужою людиною, адже в більшості випадків до нас звертаються люди, коли в них сталася біда чи виникла проблема. Вони в цей момент перебувають у стані відчаю, страху або злості. І дільничний повинен не лише вислухати, але й допомогти», - розповідає старший дільничний офіцер поліції.

Олександр Кошелев у 2017 році приймав участь в охороні публічної безпеки прифронтових населених пунктах Донецької області. Він один з тих, хто завжди готовий допомогти, той, хто не рахується з особистим часом та щодня протидієш правопорушенням.

Крім того Олександр підтримує активний спосіб життя та є кандидатом в майстри спорту з плавання. Він неодноразово приймав участь у змаганнях за честь поліції Краматорська.

«Професіоналізм приходить з часом та досвідом. Але самовдосконалення та працьовитість допоможуть швидше досягти поставленої мети», - говорить старший дільничний офіцера поліції Краматорська Олександр Кошелев.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета