Оперативники Краматорська затримали чоловіка за вчинення розбійного нападу

15.06.2021


Фігурант намагався втекти з місця злочину, однак був помічений та затриманий поліцейськими. Наразі проводяться слідчі дії.

14 червня 2021 року о 14.30 співробітники відділу кримінальної поліції Краматорського районного управління, проїжджаючи по вулиці Марата, звернули увагу на підозрілого чоловіка. Він швидко йшов, озираючись, з рюкзаком, а за поясом знаходився предмет схожий на пістолет.

Оперативники зупинили чоловіка та доставили в районне управління поліції для подальшої перевірки. Саме в цей час до чергової частини поліції надійшло повідомлення про вчинення розбійного нападу на краматорчанина в його квартирі по вулиці Марата. А доставлений оперативниками чоловік відповідав зовнішньому опису нападника.

Наразі слідство встановило, що 14 червня о 14.20 фігурант, заздалегідь підготувавшись та конспіруючись, дочекався, коли незнайомець відчинить свою квартиру, та зайшов за ним. Нападник, погрожуючи предметом схожим на пістолет, вимагав гроші. Однак з іншої кімнати вийшла дружина потерпілого та почала кричати. Зловмисник злякався викриття та втік.

Тікаючого нападника на вулиці помітили поліцейські.

За даним фактом під процесуальним керівництвом окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій». Фігуранта затримано, проводяться слідчі дії.

Крім того, є підстави вважати, що затриманий 39-річний краматорчанин причетний до скоєння аналогічного кримінального правопорушення. Наразі правоохоронці перевіряють отриману інформацію.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал