Начальник поліції Краматорська провів робочу з питань дії громадського формування та співпраці з ЦКРОІ "Донбас"

10.06.2021


Присутні обговорили початок навчання учасників громадського формування «Зооварта», основні напрями взаємодії та можливість проходження реабілітації поліцейських, які отримали групу інвалідності, на базі Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас".

Робоча зустріч пройшла на базі Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас" з виконуючого обов’язки начальника Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Станіслава Загурського з директоркою ЦКРОІ "Донбас" Світланою Фоміною, головою благодійного фонду «Друг» Наталею Тітомир та начальник СКЗ Краматорського РУП Ігоря Яресько.

Світлана Фоміна розповіла очільнику поліції про діяльність Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас" та показала умови та обладнання центру де займаються і мешкають люди з обмеженими можливостями.  Директорка ЦКРОІ "Донбас" зауважила, що поліцейські, які внаслідок виконання своїх професійних обов’язків, отримали групу інвалідності матимуть змогу проходити реабілітацію у даному закладі. У закладі працюють спеціалісти, які допоможуть з оформленням необхідного пакету документів, а також надають кваліфіковану допомогу під час процесу реабілітації.

Також Станіслав Загурський обговорив з головою ГФ «Зооварта» основні напрями взаємодії, а також процес навчання членів варти з дисциплін, знання яких необхідне під час здійснення сумісного патрулювання. Крім того обговорено питання щодо проблематики документування та розслідування матеріалів пов’язаних з жорстоким поводженням з тваринами.

За результатом зустрічі присутні визначили проблемні питання та основні напрями взаємодії.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета