Лігівці Краматорська разом з поліцейськими провели профілактичний захід «Зачини вікно, твоя дитина не вміє літати!»

10.06.2021


У Краматорську ювенальні поліцейські та учасники «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських» провели інформаційну акцію «Зачини вікно, твоя дитина не вміє літати!» та роздали перехожим інформаційні листівки з попередженням.

З настанням теплої погоди, на жаль, трапляються нещасні випадки з малечею. Особливо це стосується падіння дітей з вікон.

Учасники краматорської "Ліги майбутніх поліцейських" та інспекторка ювенальної превенції Краматорського РУП роздали та розклеїли листівки в місцях де найчастіше бувають батьки з маленькими дітьми: на гральних майданчиках, на центральнiй площі міста та в інших громадських місцях.

Правоохоронці зауважили, що на вікна потрібно встановлювати на вікна обмежувачі, які допоможуть запобігти відкриття стулок. Також необхідно пам'ятати, що наявність на вікнах москітної сітки не запобігає падінню дитини, яка на неї обіпреться. У таких випадках причинами загибелі та травмування дітей стає елементарний недогляд з боку дорослих.

 

Декілька порад, як уникнути біди:

  • Не залишайте дітей одних в кімнаті, якщо відчинене вікно;
  • Не ставте біля вікон меблі, щоб дитина не змогла залізти на підвіконня;
  • Не грайте з дитиною на підвіконня, не привчайте сидіти на ньому;
  • Встановіть замки, блокіратори чи фіксатори, які не дозволять відкрити вікно;
  • Якщо є можливість встановіть на вікна решітки.

Шановні дорослі! Необхідно належним чином доглядати за своїми дітьми. Не розраховувати на міцність віконної москітної сітки. Взагалі не залишати вікна відчиненими, якщо в домі є маленька дитина. І ні в якому разі не залишати малечу без нагляду.Інколи батьки не замислюються, що, залишаючи дітей навіть на нетривалий час, вони ризикують їх життями. Діти не здатні правильно оцінювати рівень небезпеки тої чи іншої розваги.

 

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета